Pre svadobných dodávateľov


AKO SVADOBNÝ DODÁVATEĽ EŠTE NEVIETE,


PREČO sa zúčastniť svadobnej výstavy?

Skúsime vás presvedčiť, že je to naozaj dobrý nápad.

500 m2

výstavnej plochy

400+

návštevníkov posledný rok

1000

rozdaných brožúr ročne

30 dní

intenzívneho marketingu

PRIESTOR

Image

NIŽNÁ NAD ORAVOU - ROTUNDA

Výstavu sme od prvého ročníka organizovali v Nižnej nad Oravou. Vďaka jej geografickej pozícii to nemajú žiadni potencionálni zákazníci ďaleko. Nie je to však jej jediná výhoda. Nižná má na náš účel perfektné zázemie: Dom kultúry ROTUNDA. Jednak blízkosť autobusovej či vlakovej stanice, jednak dobré parkovacie možnosti v jej okolí. Ale tým hlavným je vnútorná dispozícia priestoru. Základnú štruktúru výstavy sme vyskladali tak, aby počas prehliadky v priestore potencionálni zákazníci nevynechali ani jedného vystavovateľa.

PROGRAM

Image

KEĎ SA STÁLE NIEČO DEJE

Zaujímavý program, ktorý návštevníkov nielen pobaví, ale aj udrží v priestore počas celého podujatia. Ak sa mu práve nemôžete venovať, nemusíte zúfať, pretože valná vačšina vašich potencionálnych zákazníkov sa buď zdržiava v priestoroch svadobnej výstavy dlhšie, alebo sa po odchode z výstavyska ešte vracia. Jedným z dôvodov je bohatý program. V jeho závere už tradične usporiadávame tombolu. Do budúcna nevylučujeme ani lákadlá v podobe zaujímavých hostí.

TOMBOLA

Image

MAGNET NA ÚČASTNÍKOV

Možnosť odniesť si z podujatia vecnú cenu je osvedčeným lákadlom ako motivovať potencionálnu klientelu prísť a zostať. Na druhú stranu je to priestor pre dodávateľa ako sa blisnúť, či ako získať nového zákazníka. Možnosti sú obmedzené len dobrým nápadom.

BROŽÚRA

Image

REKLAMA, KTORÚ SI NÁVŠTEVNÍCI ZARUČENE ODNESÚ

Jedna z vecí, o ktorej nevieme, že by ju niekto robil tak ako my, je reklamné periodikum - katalóg vystavovateľov spolu s celostránkovými inzerciami vo forme úhľadnej a kompaktnej brožúrky veľkosti A6. V úvode prehľadná mapka priestoru spolu s umiestnením jednotlivých stánkov, k tomu zoznam účastníkov výstavy s kompletnými kontaktnými údajmi. Celostránková inzercia v ostatnej časti brožúry za symbolickú cenu je čerešničkou na pomyslenej marketingovej torte. Dajte zákazníkom zľavový kupón alebo ich jednoducho oslovte vizuálne zaujímavým spôsobom. Náklad 1000 kusov, z čoho polovica sa rozdá rovno na výstave v obrandovanej papierovej taške. Tá druhá sa po podujatí rozdistribuje do rôznych svadobných prevádzok v regióne s dôrazom na zacielenie na potencionálneho zákazníka.

CHARITATÍVNY PRESAH

Image

KEĎ VIETE, ŽE PODELIŤ SA O ÚSPECH SA OPLATÍ

Symbolické vstupné na podujatie je nielen hrubým filtrom, ktorým sa snažíme dostať do priestorov výstavy relevantného návštevníka, ale aj formou, ktorou v súčinnosti s predajom tombolových lístkov a dobrovoľných príspevkov aspoň takto uľahčujeme život tým, ktorých sny sú úplne iné ako rozprávková svadba.

KONKURENCIA

Image

KEĎ SA PRETEKAJÚ TÍ NAJLEPŠÍ

Žiadny vystavovateľ u nás nemá exkluzivitu. Základným konceptom výstavy je mať na nej kvalitných dodávateľov a zároveň ich ešte kvalitnejšiu konkurenciu. Robíme všetko preto, aby bola na výstave rôznorodosť dodávateľov a zároveň aby vo svojom segmente neboli na nej sami. Je to od nás tak trochu pasca, ale osvedčila sa nám. Nebojíte sa posunúť svoje hranice?

Často kladené otázky svadobných dodávateľov:

Áno, prenájom priestoru na vašu prezentáciu na výstave je spoplatnený. Priestor je rozdelený na niekoľko kategórií a im prislúcha konkrétna cena.

Image

Zaujalo Vás to, ale máte ešte otázky? Volajte 0905 747 623

Nemáte otázky, chcete sa rovno prihlásiť? Píšte na super@svadbanaorave.sk

DUŠAN BELÁŇ - organizátor