Hľadáme


TVÁR VÝSTAVY

Image

MOŽNO HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Pre každý ročník hľadáme sympatický fotogenický mladý pár, ktorý by si chcel vyskúšať profesionálne nafotografovanie svadobného editoriálu.

Jedná sa prakticky o svadobné fotenie, ktorého výstup sa použije na marketingovú komunikáciu svadobnej výstavy.

Ak sa radi fotíte, alebo máte radi nové výzvy a chcete si vyskúšať pózovanie pred objektívom, neváhajte napísať mail na fotenie@svadbanaorave.sk

Do mailu prilož čo najviac fotiek, odkiaľ ste a pár slov o tom, prečo si myslíte, že by ste sa práve vy mali stať tvárami ročníka.

DRUŽIČKY - HOSTESKY

Image

AJ PEKNÁ SOM, AJ ŠIKOVNÁ

Každý rok vezmeme medzi seba 5-6 mladých dievčat, ktoré sú ozdobou výstavy. Jednotne odeté v krásnych šatách s romantickou čelenkou vo vlasoch. Vypomáhajú nám s plynulým priebehom výstavy, predávajú vstupenky, pomáhajú s losovaním tomboly. Také stále usmiate všetkým nápomocné dievčatá. Ideálne z blízkeho okolia.

MODELKY NA PREHLIADKU ŠIAT

Image

CHCEŠ SI SKÚSIŤ MÓLO?

Vždy ťa lákalo predvádzanie šiat či pózovanie pred objektívom? Chýbajú ti skúsenosti? To nevadí. My ti tak trochu splníme sen a ty nám na oplátku pomôžeš s jednou z najatraktívnejších súčastí programu. Vhodné aj pre dievčatá bez akýchkoľvek skúseností. Treba len prísť na skúšku šiat, skúšku krokov a potom už rovno na plac. Pošli svoje miery na prehliadka@svadbanaorave.sk a nezabudni priložiť pár fotiek tváre aj celej postavy.

UKÁŽKOVÝ SVADOBNÝ TANEC V OBLAKOCH

Image

VŠETKY OČI NA VÁS

Tanečný pár, ktorý nacvičuje tanec na svoju vlastnú svadbu a neváhal by ho predviesť na generálke. Taktiež vhodné pre tanečnú školu, či učiteľku tanca s partnerom.

Image

Zaujalo Vás to, ale máte ešte otázky? Volajte 0905 747 623

Nemáte otázky, chcete sa rovno prihlásiť? Píšte na super@svadbanaorave.sk

DUŠAN BELÁŇ - organizátor